Mis on O.T.T

Kirjutas Meeli Teder sees .

O.T.T  kaubakohtumised Eestis on loodud Prantsuse AMAP liikumise eeskujul.Otse Tootjalt Tarbijale

Raasiku Valla Otse Tootjalt Tarbijale MTÜ  ja -talunikud kohalikku toitu ja teenust hindava tarbijaga. Selleks sai ellu kutsutus jaanuaris 2010 igal neljapäeval aastaringselt toimuv kaubakohtumine.

O.T.T. aitab väike ja alustaval tootjal leida võimalusi kauba ja teenuste tutvustamiseks ja müügiks. Kasutusel on lisaks veebile facebooki konto. Korraldame mitmesuguseid tootetutvustusi, laatasid ja teisi erinevaid üritusi kus püüame üheskoos võita tarbijate tähelepanu.

Me soovime hoogustada kohalikku tarbimist -  et tarbijal oleks tervislik valikuvõimalus; et toetada kohalike tootjate arengut; et tagada kohaliku taluettevõtluse kasv ja jätkusuutlikkus.

 
O.T.T missiooniks on aidata talunikke ka juriidilistes küsimustes seoses igasuguste müügi- ja tegevuslubade ning ametiasutuste poolt kontrollitavate normide täitmises.

Raasiku Valla Otse tootjalt tarbijale MTÜ järgib oma tegevuses kodanikeühenduste eetilise tegevuse üldtunnustatud põhimõtteid

Raasiku Valla Otse tootjalt tarbijale MTÜ juhatuse liikmed on Meeli Teder(56 66 86 47, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ja Eve-Liis Remmelgas().